İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI

DEĞİŞİM KOŞULLARI:

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler hiçbir şekilde kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile, aksesuarları,varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 3 gün içerisinde  ürünü teslim aldığınız kargo firması PTT Kargo (203486121) ile ödemesini yaparak gönderebilirsiniz.

Değişim yapmak için takip edilecek yol :

  • İnternet satış sitemizde kayıtlı olan ürün değişim formunu eksiksiz olarak doldurulması ve şirketimize mail ile ulaştırılması gerekmektedir.
  • Ürün orijinal ambalajında, size kesilen faturası, aksesuarları ve varsa hediyesi ile beraber, ürünü size teslim eden kargo firması ile geri gönderme işlemi yapmalısınız. Kargoya verdiğinizde whatsaap hattımıza bilgi vermelisiniz.
  • Geri gönderim kargo ücretini ödemelisiniz.
  • Değişim için gönderdiğiniz ürün firmamıza ulaştığında, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçerek, istediğiniz ürünün stoklarımızda olması halinde size ulaştırılacaktır.

 

Kullanılan ürünlerde hiçbir surette hijyen sebebi ile iade veya değişim yapılamamaktadır.

Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size SMS yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir.

NOT : Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 3 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,(varsa) kolisi hasar görmüş olursa. Faturası iki nüsha halinde,(varsa)aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde;ürün kabul edilmeyecek,tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünleri anlaşmalı olmadığımız bir kargo firması ile göndermek isterseniz,kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir.Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir.

Bir sipariş için değişim en fazla iki defa yapılabilir.

Değişim Adresi : Yunus Emre Mahallesi 374. Sokak No : 2 Kat : 1 Esenyurt  - İstanbul

İADE KOŞULLARI

Müşterimiz, iki türlü ürün iadesi yapabilir.

  • Haklı sebeplerle : Üründe defo, yanlış ürün gönderimi, gibi haklı sebeplerle ürün iade etmek istediğinde, ürün şirketimize ulaştığında, müşterinin iddiaları araştırılıp doğruluğu tespit edildiğinde, ödediği ücret aynen iade edilir.
  • Keyfi nedenlerle ürün iade edilmesi : Müşterinin sipariş ettiği ürün bire bir eline ulaştırıldığı halde, müşteri, vazgeçtim gibi keyfi nedenlerle ürün iadesi de yapabilir.

Bu durumlarda, iade ürün şirketimize ulaştıktan sonra, üründe herhangi bir hasar yoksa,  ürünün müşteriye gidiş geliş kargo masrafları, banka yada kapıda ödeme komisyonları, ambalaj ve genel gider masrafları kesilerek, kalan parası müşteriye iade edilir. Ürün kullanılmış yada hasar verilmiş ise ücret iadesi yapılmaz.

İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0850 888 25 79 nolu telefonlardan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.

 

NOT : KAMPANYA DAHİLİNDEKİ ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM VE İADE YOKTUR.